COVID-19 opatření

COVID-19 opatření

0-12 Děti do 12 let, které nevykazují klinické příznaky onemocnění Covid -19, se mohou účastnit pohybových aktivit bez prokázání podmínek jako je očkování, prodělání nemoci nebo negativní výsledek testu.

12-18 Mládež ve věku od 12 do 18 let, která nevykazuje klinické příznaky onemocnění Covid -19, se může účastnit pohybových aktivit s prokázáním podmínek jako je očkování, prodělání nemoci nebo negativní výsledek PCR testu, který má obecně platnost 72 hodin, ale v případě pohybové aktivity organizované pod sportovním svazem je jeho platnost 7 dní.

18+ Účastnící pohybových aktivit nad 18 let se musí prokázat dokončeným očkováním nebo prodělanou nemocí. Negativní výsledek PCR testu lze použít pouze pro osoby s nedokončeným očkováním.

Více informací naleznete zde.

Sportovci cestující z EU si musí před cestou udělat PCR test, který pro ně bude platný 7 dní. Před příjezdem je potřeba vyplnit příjezdový formulář. PCR test si nemusí dělat pouze ti, kteří jsou naočkováni posilovací dávkou. Pro jistotu nás kontaktujte na comp@praguedance.cz a my vám pošleme pozvánku.

Menu
Top